تحصیل-در-ایتالیا.jpg

تحصیل در ایتالیا

نویسنده : مدیر سایت    

ادامه تحصیل در ایتالیا

از نظر موقعیت جغرافیایی؛ ایتالیا از جمله کشورهایی می باشد که در جنوب قاره اروپا واقع شده است که پایتخت آن شهر زیبای امپراتوری رم می باشد. کشور ایتالیا از جمله کشورهای توسعه یافته می باشد که از این جهت رتبه 8 را در کل جهان به خود اختصاص داده است. این کشور جمعیتی معادل با 60 میلیون و ششصد هزار نفر را در خود جای داده است که اکثر آنان به دین مسیحیت گرایش دارند. در نظر داشته باشید که واحد پول این کشور یورو و زبان رسمی این کشور ایتالیایی می باشد.
از نظر مختصات جغرافیایی؛ کشور ایتالیا در مختصات 2250 شمالی و 1230 شرقی قرار گرفته است. به طور کلی این کشور مساحتی معادل با 301323 را به خود اختصاص داده است که 294029 کیلومتر مربع از آن در خشکی واقع شده است و مابقی در آب قرار گرفته است.
یکی از دلایل جذب دانشجویان و همچنین گردشگران متعدد به این کشور وجود جاذبه های طبیعی بسیار گسترده و وافر می باشد؛ این در حالیست که هر ساله حدود بیست میلیون نفر گردشگر خارجی به این کشور مهاجرت می نمایند و این کشور را برای گذراندن تعطیلاتشان انتخاب می نمایند. به همین دلیل بسیاری از اشخاص معتقدند که شناخت ایتالیا به بازدید شهرهای معروف؛ موزه ها و میادین ختم نمی شود.
آب و هوای کشور ایتالیا همانند سایر کشورها به صورت مدیترانه ای می باشد که تابستان های گرم و خشک را به خود اختصاص داده است. شمال این کشور زمستان های سردی دارد این در حالیست که مناطق جنوبی در تماس فصول؛ رنگ باران را به خود نمی بینند.
با توجه به موقعیت فعلی کشور ایتالیا؛ تحصیل در این کشور از نظر ارائه کمک هزینه های تحصیلی و بورسیه به عنوان یکی از برترین مقاصد تحصیلی اروپا برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی؛ داروسازی و یا سایر رشته های مهندسی و مدیریتی در نظر گرفته می شود. این در حالیست که این کشور امکان تحصیل به زبان انگلیسی را جهت تحصیل در اغلب رشته ها برای متقاضیان خارجی فراهم آورده است. البته تحصیل در این کشور مزیت های متعددی را به دنبال دارد که ما در ادامه این مقاله ما مزیت های تحصیل در این کشور را برای شما عزیزان متذکر خواهیم شد.
با توجه به موارد ذکر شده در فوق؛ اگر شما هم خواستار و علاقه مند به تحصیل در کشوری خوش آب و هوا؛ تحصیل در کشوری با هزینه های تحصیل رایگان؛ ادامه تحصیل در کشوری اروپایی؛ تحصیل در مکانی با هزینه های تحصیل و زندگی مقرون به صرفه و بسیاری از شرایط مناسب دیگر می باشید؛ از همین الان برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی کشور ایتالیا اقدام نمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی کشور ایتالیا؛ هزینه های تحصیل و زندگی؛ تحصیل در برترین دانشگاه ها؛ آگاه شدن از مزیت های تحصیل در این کشور و... با مشاورین کاردان و با تجربه ما در موسسه حقوقی رهپویان راه تازه واقع در شیراز تماس حاصل نمایید تا اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهند.

 

مطــــالب پیشـــنهادی از ســــراســـر وبــــــــــــــ
  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.