نویسنده : مدیر سایت    

کار در چین

از نظر موقعیت جغرافیایی کشور چین در منطقه شرق آسیا قرار گرفته است و در زمره پهناورترین کشورهای دنیا در نظر گرفته شده است. همچنین این کشور پرجمعیت ترین کشور دنیا محسوب می شود. کشور چین پس از کشور روسیه پهناورترین کشور در قاره آسیا محسوب می گردد. کشور چین دارای مرزهای زمینی متعددی با کشورهایی نظیر: روسیه؛ یاکستان، افغانستان، هندوستان، برمه، کره شمالی، مغولستان، نپال، تاجیکستان، قزاقستان، قرقیزستان و ویتنام می باشد.

پهناوری کشور چین باعث ایجاد تنوع آب وهوایی در این کشور شده است به طوری که می توان برای آن پنج نوع تنوع آب هوایی را در نظر گرفت. اما در فصول سرد کشور چین دارای آب وهوایی سرد و خشک است و در فصول گرم دارای هوای گرم و بارانیست. طوفان های موسمی سواحل جنوبی و شرقی این کشور را در طول سال بسیار متنوع می کند. کشور چین به دلیل برخورداری از سواحل زیبا و شالیزارهای برنج و استپ های جنگلی و همچنین تمدن کهن یکی از کشورهای توریستی دنیا می باشد. همچنین چین در مناطق غربی رشته کوه مرتفع هیمالیا قرار دارد که مرز طبیعی این کشور را با کشور هندوستان و همچنین آسیا میانه مشخص میکند. دمای هوا در کشور چین با توجه به عرض جغرافیایی و طوفان های موسمی بسیار متغیر می باشد.

سوالات رایج کار در چین

همانطور که می دانید مهاجرت و اقامت چین از طریق کار به عنوان یکی از برترین روش های مهاجرت به چین در نظر گرفته می شود چرا که در این خصوص سوالات گسترده ای پرسیده می شود که از رایج ترین سوالات مواردی نظیر: شرایط اخذ ویزای کار در چین چگونه است؟ سایت های کاریابی در چین کدام اند؟ ویزای کار در چین به چه کسانی تعلق می گیرد؟ استخدام نیروی کار در چین از چه طریق امکان پذیر است؟ و... را در بر خواهد گرفت. در صورتی که شما دوستان گرامی هم همین سوالات را در ذهن دارید؛ پیشنهاد می شود که جهت آشنایی با شرایط کار در چین و از همه مهم تر اخذ اقامت در چین از طریق کار با مشاورین برتر و حاذق ما در موسسه حقوقی رهپویان راه تازه در ارتباط باشید و این مقاله را تا انتها بخوانید.

مهاجرت کاری به چین

همانطور که قبلا هم گفته شد یکی از روش های مهاجرت به کشور چین از طریق ویزای کار می باشد و ویزای کار نوع z برای افراد خارجی که قصد مهاجرت به چین از طریق کار را دارند صادر می شود. این در حالیست که در صورتی که شما اقامت کاری چین را دریافت نمایید پس از گذشت چند سال می توانید برای اخذ تابعیت یا شهروندی چین نیز درخواست دهید. البته ناگفته نماند که دیگر روش های مهاجرت به چین مواردی نظیر: اخذ ویزای تحصیلی جهت مهاجرت تحصیلی در چین و سرمایه گذاری را در بر خواهد گرفت.

در رابطه با مهاجرت کاری به چین باید بدانید که در کشور چین فرصت های شغلی فراوانی برای شما دوستان گرامی وجود دارد و اگر قصد جست و جوی کار در چین را دارید باید دقت نماید که کدام شهر را به عنوان محلی برای انجام کار انتخاب می نماید، چرا که بعضی از شهرهای چین به دلیل توریستی بودن درآمد بیشتری را برای اشخاص در نظر می گیرند البته این در حالیست که در شهرهای گردشگری چین هتل ها؛ رستوران ها؛ کلاب ها و مکان های پر درآمد دیگری مشاهده می شود. کار در این مکان ها به صورت پاره وقت بوده و حقوقِ شخص به صورت نقدی پرداخت می گردد که البته در صورتی که شما اینگونه مشاغل را اتخاذ کنید به اقامت دائم چین نخواهید رسید. لذا ضروری است قبل از مهاجرت به کشور چین از طریق کار از قانونی بودن شغل مورد نظرتان اطمینان حاصل نمایید.

در کشور چین تکلم به زبان انگلیسی هنوز جایگاه خاصی پیدا نکرده است چرا که مردم عامه چین به زبان چینی صحبت می کنند و لهجه آنان از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است. لذا افرادی که تمایل به کار کردن در چین را دارند میبایستی زبان چینی را یاد بگیرند و ویزای کار در چین را دریافت کنند. ویزای کار در چین زمانی برای متقاضیان صادر می شود که هم کارفرما و هم متقاضی کار در چین شرایط لازم را داشته باشند چرا که کارفرما بایستی اثبات نماید که متقاضی کار تمامی شرایط مورد نیاز را دارد و نیروی کار بایستی الزامات یک متخصص خارجی را داشته باشد. در وحله اول تقاضای نیروی کار لازم است که شرکت استخدام کننده موظف است برای مدت 15 روز این آگهی را به طور مداوم منتشر نماید در حقیقت این فرایند ممکن است فرصتی برای شهروندان بیکار چینی باشد.

بیاد داشته باشید اگر بدنبال کار در چین هستید می توانید با کارشناسان ارشد موسسه حقوقی رهپویان راه تازه در شیراز تماس گرفته و از شرایط کار و کاریابی در چین اطلاع یابید و امور کاریابی در چین را به موسسه رهپویان راه تازه در شیراز محول نمایید.

 

 

 

 

مطــــالب پیشـــنهادی از ســــراســـر وبــــــــــــــ
  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

  مطالبــــــ مرتبط با کار درچین:

 ............................................................................................... 

- کارآفرینی در چین

- مشاغل مورد نیاز در چین

- سایت های کاریابی در چین

- مهاجرت به چین از طریق کار

- شرایط اخذ ویزای کار در چیـن

- ویزای کار در چین برای ایرانیان

- بازار کار در چین برای ایرانـی ها

- مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزای کار در چین

 

  مطالبــــــ مرتبط با چین:

............................................................................................... 

- شهر ووهان چین

- مشکلات زندگی در چین

- معرفی شهر پکن در چین

- هزینه زندگی در کشور چین

شرایط اخذ اقامت چین از طریق ازدواج

- مقایسه هزینه های زندگی چین و ایران

شرایط اخذ اقامت چین از طریق پناهندگی

شرایط اخذ اقامت چین از طریق تولد فرزند

شرایط اخذ اقامت چین از طریق ثبت شرکت

شرایط اخذ اقامت چین از طریق سرمایه گذاری

 

  مطالبــــــ مرتبط با تحصیل درچین:

............................................................................................... 

- مزیت های تحصیل در چین 

- کار در حین تحصیل درچین

- شرایط تحصیل رایگان در چین

هزینه زندگی دانشجویان در چین

ادامه تحصیل در مقطع دکترا چین

میزان اعتبار علمی دانشگاه های چین

ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی چین

ادامه تحصیل در چین بدون مدرکـ زبان

مدارک لازم برای پذیرش دانشگاه چین

شرایط اخذ اقامت بعد از تحصیـل در چیـن

خوابگاه های دانشجویی دانشگاه های چین

- شرایط تحصیل پزشکی، دندانپزشکی چین

- ادامه تحصیل در دانشگاه های مورد تایید چین

- هزینه ادامه تحصیل در دانشگاه های پزشکی چین

 

 


با مـــا همــــراه باشــــید

پر بــازدید ترین مطــالب از ســـراسر وبــــ