خرید ملک در گرجستان برای ایرانیان موسسه رهپویان راه تازه.jpg

خرید ملک در گرجستان برای ایرانیان

نویسنده : مدیر سایت    

خرید ملک در گرجستان برای ایرانیان

  از آنجایی که در سالهای اخیر میزان مسافران به مقصد گرجستان به طرز عجیبی افزایش پیدا کرده است، موضوع خرید املاک و اخذ اقامت گرجستان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است .گرجستان، کشوری آرام واقع شده در منطقه قفقاز اوراسیا بوده که در سرحد آسیای غربی و اروپای شرقی قرار گرفته است و پایتخت آن تفلیس است که دارای مراکز گردشگری زیبایی است .موضوع آرامش در گرجستان برای بسیاری از ایرانیان مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و در ورای همین موضوع، بسیاری از سرمایه گذاران و خوش فکران ایرانی بدنبال راه اندازی کسب و کار و ایجاد زمینه های سرمایه گذاری هستند .اما در این زمینه شرکتهای ایرانی بسیار زیادی در گرجستان فعالیت دارند که جهت انجام امور حقوقی در ازای دریافت دستمزدی امور حقوقی نظیر ثبت شرکت در گرجستان؛ اقامت گرجستان با خرید ملک را انجام می دهند اما برخی از این دستمزدها اندکی خارج از عرف بوده و هموطنان گرامی توانایی پرداخت این هزینه ها را ندارند. بیاد داشته باشید خرید ملک در گرجستان برای شما بجز برای خود ملک هیچ هزینه جانبی دیگری ندارد و پرداخت حق الزحمه شرکت ها یا آژانس های املاک بعهده فروشنده می باشد. لذا، اگر به فکر خرید ملک در گرجستان هستید با موسسه حقوقی رهپویان راه تازه تماس بگیرید تا اقدامات کاملا قانونی برای شما جهت خرید ملک و کسب اقامت گرجستان را انجام دهند.


 مطالب مرتبط:چگونگی ثبت شرکت در گرجستان


 

شرایط خرید ملک در گرجستان برای ایرانی ها

 ایرانیان می توانند با هزینه ای بالغ بر بیش از 35 هزار دلار آمریکا در گرجستان صاحب خانه شوند و یک ایرانی می تواند با خرید ملک با ارزش ذکر شده صاحب ملک بصورت 100 درصد بشود اما آنچه کارشناسان بخش املاک گرجستان می گویند این است که ساخت و ساز وضعیت بهتری از نظر اقتصادی برای شخص سرمایه گذار دارد بطوری که هزینه ساخت مبلغی بین 250 الی 350 دلار با بکارگیری مصالح خوب دارد اما نکته ای که باید مد نظر شما باشد این است که هزینه خرید زمین جداگانه است اما در هر حال ساخت یک خانه از نظر هزینه بصرفه تر است .

نکته مهم: قانون فعلی خرید ملک در گرجستان این است که اگر شما یک ملک را که حداقل مبلغ کارشناسی شده آن 35 هزار دلار باشد بخرید میتوانید از طریق سند ملک اقامت یک ساله گرجستان را بگیرید. قوانین جدیدی که صحبت آن در رسانه های گرجستان است و هنوز تائید نشده اند بیان میدارند که هر شخص خارجی با خرید ملک و مالکیت صد در صد آن در گرجستان با مبلغ حداقل یک صد هزار دلار (100,000$) میتواند اقامت بگیرد. به افرادی که قصد مهاجرت و زندگی دائم در گرجستان را دارند توصیه میکنیم اگر توانایی مالی دارند خرید خود را بروی حداقل یک صد هزار دلار انجام دهند. در این مورد نیز قوانین عطف به ما سبق نمیشود یعنی اگر شما در حال حاضر ملک به ارزش 35 هزار دلار بخرید و سند آن بنام شما باشد برای گرفتن اقامت دچار مشکل نخواهید شد. زیرا در تاریخ قوانین قبلی سند بنام شما منتقل شده است.


حتما بخوانید:اجاره ملک در کشور گرجستان


 

قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تفلیس

  • ورا و واکه: بلک فریم متری 900 دلار، وایت فریم متری 1000 دلار، گرین فریم متری 1300 دلار
  • سابورتالو و باگبی: بلک فریم متری 800 دلار، وایت فریم متری 850 دلار، گرین فریم متری 1100 دلار
  • جیکیا و اورتاچالا، آولاباری و دیقومی: بلک فریم متری 700 دلار، وایت فریم متری 750 دلار، گرین فریم متری 950 دلار
  • دیدی دیقومی: بلک فریم متری 650 دلار، وایت فریم متری 700 دلار، گرین فریم متری 850 دلار
  • سایر مناطق نظیر وارکتیلی: بلک فریم متری 500 دلار، وایت فریم متری 550 دلار، گرین فریم متری 700 دلار

حال اگر متقاضی اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک هستید و قصد دارید از هزینه های دقیق مهاجرت به گرجستان از طریق خرید ملک؛ خرید ملک در گرجستان برای ایرانیان و... مطلع شوید با مشاورین برتر ما در موسسه حقوقی رهپویان راه تازه واقع در شیراز که تبحر بسیاری در خصوص چگونگی مهاجرت به گرجستان دارند تماس حاصل نمایید.


 در ادامه بخوانید:سرمایه گذاری در کشور گرجستان


 

 

مطــــالب پیشـــنهادی از ســــراســـر وبــــــــــــــ
  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.