مهاجرت-از-طریق-کار.jpg

مهاجرت کاری

نویسنده : مدیر سایت    

مهاجرت کاری به خارج از کشور

مهاجرت کاری یکی از بهترین روش های مهاجرتی می باشد. فردی که قصد مهاجرت دارد بهتر است بتواند در کشور مقصد هزینه های زندگی خود را تامین کند. پس یا باید در کشور مقصد کارآفرینی کند یا بتواند شغل مناسبی داشته باشد. از آنجاییکه کارآفرینی نیاز به داشتن سرمایه بالا، داشتن دانش زبان کشور مقصد و آشنایی با قوانین تجاری کشور مقصد دارد، ویزای کار و داشتن کار میتواند گزینه مناسبی برای مهاجرت باشد.
اما متقاضیان مهاجرت کاری همیشه با سوالات زیادی روبرو هستند. آیا از قوانین کار، میزان حقوق و بازار کار کشورهای دیگر اطلاع دارید؟ آیا میدانید در هر کشوری چه رشته هایی بیشتر مورد تقاضا هستند؟ آیا از روند صدور ویزاهای کار کشورهای مختلف اطلاع دارید؟ آیا می دانید در بعضی کشورها بعد از گذراندن دوره ای تحصیلی شما اجازه کار دارید؟ تمامی این جزییات را می توانید از کارشناسان ارشد موسسه رهپویان راه تازه جویا شوید.
موسسه رهپویان راه تازه دارای وکلای حقوقی در کشورهایی مانند کانادا، استرالیا، نیوزلند و آلمان می باشد که این وکلا در کشور مقصد حضور داشته و از جزییات قوانین مهاجرتی و کلیه اطلاعات مربوط به بازار کار و کاریابی اطلاع دقیق دارند.
نکته مهم 1: وکلای مهاجرتی حاضر در کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند بصورت رسمی از سوی سازمان یا وزارت مهاجرت آن کشور دارای مجوز کار Licence بوده و تنها مراجع رسمی جهت انجام امور مهاجرتی در آن کشورها هستند. همچنین این وکلای مهاجرتی بصورت مستمر تحت آموزش سازمان یا وزارت مهاجرت کشور مطبوع خود قرار می گیرند و از تمامی جزییات و قوانین مربوط به ویزای کار مطلع می گردند.
نکته مهم 2: یکسری کشورها مانند کانادا استرالیا، نیوزلند، آلمان، اتریش و آفریقای جنوبی در حال حاضر دارای برنامه جذب نیروی کار متخصص هستند. پس متقاضیان می توانند برای ویزای کار این کشورها اقدام کنند. اما بعضی از کشورها دارای برنامه مشخص برای جذب نیروی کار نیستند.
نکته مهم 3: اگر متقاضی کار در کشورهایی هستید که برنامه جذب نیروی کار متخصص ندارند باید کارفرمایی در آن کشور بیابید که با پیشنهاد شغلی یا Job Offer یا قرارداد شغلی یا Contract اقدام به جذب شما بعنوان نیروی کار نماید.در اینصورت کارفرما باید بتواند اثبات کند که در یک دوره مثلا 3 ماهه یا 6 ماهه موفق به جذب نیرویی با تخصص شما از میان نیروهای کاری بومی کشور مطبوع خود نشده است.
نکته مهم 4: بسیاری از کشورهای دنیا به فارغ التحصیلان کشورهای خارجی مقاطع تحصیلی دانشگاه و کالج مدتی را حداقل 6 ماه و حداکثر 3 سال بعد از فراغت از تحصیل اجازه کاریابی در کشور خود را می دهند و این فارغ التحصیلان شانس بسیار بالایی دارند که جذب بازار کار آن کشور شوند. در این صورت کارفرما نیازی به اثبات این موضوع ندارد که نتوانسته از نیروهای متخصص بومی کشور متبوع خود استفاده کند.
اگر جزییات شرایط و قوانین ویزاهای کار کشورهای مختلف را می خواهید و می خواهید نسبت به تمامی موارد جزییات، هزینه ها و شانس کاریابی در کشورهای مختلف را بدانید با کارشناسان ارشد موسسه رهپویان راه تازه تماس بگیرید. همچنین اگر شما هم میخواهید دوره های زبان خارجی را خارج از ایران در موسسات آموزشی برتر و زیر نظر اساتید زبده بگذرانید، می توانید برای آشنایی با دوره های زبان خارج از کشور به این صفحه مراجعه کنید. در ضمن، موسسه رهپویان راه تازه افتخار دارد به اطلاع برساند که دوره های آماده سازی آزمون آیلتس یا تافل را در شهر شیراز با حضور اساتید مجرب برگزار می نماید. پس اگر متقاضی شرکت در دوره های آماده سازی آیلتس یا تافل هستید میتوانید با موسسه رهپویان راه تازه تماس بگیرید.

 

مطــــالب پیشـــنهادی از ســــراســـر وبــــــــــــــ