مهاجرت-از-طریق-سرمایه-گذاری.jpg

مهاجرت سرمایه گذاری

نویسنده : مدیر سایت    

مهاجرت سرمایه گذاری مخاطبان بسیار خاصی دارد. زیرا متقاضیان این روش مهاجرتی باید از وضع مالی خوبی برخوردار باشند.کشورهای پیشرفته زیادی مانند آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند، سنگاپور، آلمان، اتریش، اسپانیا و غیره هستند که به متقاضیان این روش مهاجرتی اجازه سرمایه گذاری جهت کسب اقامت خود فرد بعلاوه خانواده اش را می دهند. اما شرایط و روش های سرمایه گذاری و مهمتر از همه میزان سرمایه گذاری متفاوت است. سوالات زیادی برای افرادی که خواهان اقدام برای مهاجرت سرمایه گذاری هستند مطرح می باشد. کشور مناسب برای سرمایه گذاری کدام کشورها می باشند؟ چه میزان پول را باید در کشور مقصد سرمایه گذاری کرد؟ فرد بعد از چه مدت می تواند به اقامت دائم یا تابعیت کشور مقصد دست یابد؟ آیا برای اخذ اقامت از این روش نیاز به داشتن مدرک زبان می باشد؟ آیا محدودیتی در زمینه سرمایه گذاری وجود دارد؟
اقامت از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های بسیار مناسب جهت مهاجرت می باشد زیرا بسیاری از کشورها ممکن است برای روش های مهاجرت تحصیلی یا مهاجرت کاری برای شهروندان یک کشور خاص یا بر روی یکسری رشته های تحصیلی و کاری خاص محدودیت بگذارند اما این نوع از مهاجرت دارای قوانین دست و پاگیر نمی باشد. همچنین همانطور که گفته شد فرد می تواند همراه خانواده خود برای این روش اقدام به مهاجرت کند. بعلاوه اینکه بسیاری از کشورها برای مهاجرت سرمایه گذاری از فرد متقاضی و خانواده اش تقاضای داشتن مدرک زبان ندارد. موسسه رهپویان راه تازه در شیراز می تواند به شما در زمینه مهاجرت از این طریق کمک کند. اما بخاطر داشته باشید که هر کشوری شرایط سرمایه گذاری خاصی دارد که در ذیل بصورت مختصر به آن اشاره می کنیم:
مهاجرت سرمایه گذاری از طریق اهدای پول:
کشورهایی هستند که شما می توانید با اهداء میزان مشخصی پول برای اقامت و تابعیت این کشورها اقدام کنید. حتی در بعضی مواقع با اهدای پول شما می توانید در مدت زمانی بسیار کوتاه (مثلا 6 ماه) پاسپورت یا شهروندی این کشورها را برای خود و خانواده تان به ارمغان آورید.


مهاجرت سرمایه گذاری از طریق خرید ملک:
کشورهایی هشتند که شما می توانید با خرید ملکی شخصی با قیمتی مشخص و خاص برای اقامت و تابعیت این کشورها اقدام کنید. در بعضی موارد با خرید ملک شما می توانید در مدت زمانی بسیار کوتاه پاسپورت یا شهروندی این کشورها را برای خود و خانواده تان کسب کنید.


مهاجرت سرمایه گذاری از طریق قرض دادن پول به دولت یک کشور:
بعضی از کشورها هستند که مقدار مشخصی پول را از شما قرض گرفته و پس از مدت زمانی مثلا 5 سال بدون سود یا با سود بسیار اندک پول را به شما بر می گردانند. در بعضی دیگر از مواقع کشورهایی هستند که شما را ملزم به سرمایه گذاری میزان معینی پول در زمینه خرید اوراق قرضه بمدت زمان مثلا 5 سال می کنند و شما از این روش می توانید اقامت و شهروندی این کشورها را برای خود و خانواده تان اخذ کنید.


مهاجرت سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی:
مهاجرت از طریق کارآفرینی یک حسن بسیار بالا دارد اما در عین حال می تواند دارای ریسک نیز باشد. شما می توانید در زمینه ای مناسب که مورد نظر کشور مقصد است در جهت ایجاد یک بیزنس و استخدام تعدادی مشخص از نیروهای کار کشور مقصد سرمایه گذاری کنید. اما در عین حال کارآفرینی در یک کشور جدید با زبانی متفاوت و قوانینی پیچیده و متفاوت نیز ریسک های خود را دارد در عین حالیکه شما می توانید نسبت به درآمدزایی از طریق سرمایه گذاری مطمئن در کشور مقصد مطمئن باشید. این روش برای افرادی پشنهاد می شود که سابقه هدایت و مدیریت بیزینس را در زمینه ای مشخص از قبل داشته اند و از چم و خم بازار، قوانین تجاری اطلاع داشته و مدیریت تعدادی نیروی کار و پرداخت مالیات را قبلا برای حداقل دو سال انجام داده اند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره در این زمینه با کارشناسان موسسه رهپویان راه تازه واقع در شیراز تماس حاصل نمایید.

 

مطــــالب پیشـــنهادی از ســــراســـر وبــــــــــــــ