شرایط-تحصیل-پزشکی-و-دندانپزشکی-ترکیه.jpg

شرایط تحصیل پزشـکی و دندانپزشکی ترکیه

نویسنده : مدیر سایت    

شرایط ادامه تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی ترکیه

در این مقاله  موسسه حقوقی رهپویان راه تازه واقع در شیراز قصد بر این دارد که سوالات مطرح شده در خصوص شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه را که در ذهن بسیاری از افراد است را بازگو نماید و پاسخگوی آنان باشد.

برای تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در ترکیه چه مدارکی مورد نیاز می باشد؟ دانش زبان دانشجویان برای تحصیل پزشکی در ترکیه بایستی تا چه حد باشد؟ آیا برای ورود به دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی ترکیه شرایط سنی خاصی در نظر گرفته شده است؟ مدارک تحصیلی مورد نظر برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه کدام اند؟ آیا دانشگاه های ترکیه مورد قبول وزرات علوم و وزارت بهداشت ایران می باشند؟ حداقل معدل در نظر گرفته شده برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه چقدر است؟

ادامه تحصیل پزشکی در ترکیه

در سال های اخیر افراد متعددی برای تحصیل پزشکی در ترکیه اقدام کرده اند لذا موسسه حقوقی رهپویان راه تازه  قصد بر این دارد که در این مقاله دلایل تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه را برای شما عزیزان بازگو نماید. یکی از این دلایل واضح نزدیکی این کشور به ایران می باشد که متقاضیان بسیاری را به خود جذب کرده است چرا که فرایند رفت و آمد را برای محصلان راحت تر کرده است.

دانشگاه های پزشکی معتبر ترکیه

دانشگاه های پزشکی معتبر زیادی در کشور ترکیه وجود دارد که در این میان می توان به دانشگاه حاجت تپه در ترکیه اشاره کرد. در نظر داشته باشید که این دانشگاه موقعیت های مناسبی را برای تحصیل متقاضیان فراهم کرده است که موجب شده است طرفداران بسیاری را به خود اختصاص دهد.


حتما بخوانید:

*ادامه تحصیل در دانشگاه پزشکی حاجت تپه ترکیه

*تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه بدون آزمون ورودی


شرایط ورود به دانشگاه های پزشکی ترکیه

در نظر داشته باشید که شرایط سنی خاصی برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کشور ترکیه برای دانشجویان در نظر گرفته نشده است و همین امر موجب شده است که بسیاری از افراد به آرزوی خود دست یابند. برای ورود به رشته های پزشکی و دندانپزشکی ترکیه متقاضی باید یکی از آزمون های YOS یا SAT را با موفقیت پشت سر بگذارد. آزمون های YOS و SAT دو آزمون ورودی یا کنکور جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه می باشند.

در ابتدا برای تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی ترکیه متقاضی باید دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی باشد یا در سال آخر دبیرستان مشغول به تحصیل باشد. باید متقاضی بتواند اتمام تحصیلات دوازده ساله خود را نشان دهد بنابراین دارندگان دیپلم های رشته های فنی حرفه ای میبایستی مدرک پیش تجربی یا ریاضی داشته باشند تا بتوانند در آزمون ورودی ترکیه شرکت نمایند.

شرکت در آزمون ست و یوس ترکیه

برای آنکه بتوانید در رشته پزشکی و دندانپزشکی ترکیه مشغول به تحصیل شوید باید برحسب مقررات دانشگاه در آزمون YOS ترکیه و یا SAT نمره قبولی را کسب نمایید. آزمون YOS فراگیرتر است و دانشگاه های بیشتری نتیجه این آزمون را ملاک عمل قرار می دهند. آزمون YOS آزمونی متشکل از سوالات دروس ریاضی, هوش و هندسه می باشد. این سوالات به دو زبان ترکی و انگلیسی ارائه می شوند و دانش متوسط زبان انگلیسی یا ترکی برای پاسخ به سوالات کافی می باشد.

معمول زمان ثبت نام آزمون یوس ترکیه در فروردین ماه هر سال است و آزمون دانشگاه های مختلف در بازده زمانی ماه های اردیبهشت تا تیر برگزار می شوند. جواب نهایی آزمون یوس در ترکیه از 2 هفته تا 2 ماه بعد از هر آزمون اعلام می شود. متقاضیانی که میخواهند سوالات سال های گذشته آزمون YOS در ترکیه را ببینند میتوانند با مراجعه حضوری به موسسه حقوقی رهپویان راه تازه واقع در شیراز سوالات آزمون سال های گذشته را رویت کنند.

شرکت در دوره های آماده سازی آزمون یوس

همچنین موسسه حقوقی رهپویان راه تازه افتخار دارد به اطلاع برساند که دوره های آماده سازی آزمون یوس در ترکیه را برای اولین بار در جنوب کشور در شهر شیراز با حضور اساتید مجرب برگزار می نماید. پس اگر متقاضی شرکت در دوره های آماده سازی آزمون YOS هستید میتوانید با موسسه حقوقی رهپویان راه تازه تماس بگیرید.

همچنین موسسه رهپویان راه تازه میتواند متقاضیانی را که فقط میخواهند در آزمون ورودی ترکیه شرکت کنند در این آزمون ثبت نام نماید. موسسه حقوقی رهپویان راه تازه میتواند برای مدت زمان اقامت شما در ترکیه اقدام به اجاره محل سکونت نماید و متقاضی میتواند با خیالی آسوده فقط بر روی آماده سازی آزمون ترکیه تمرکز نماید.


مطالب مرتبط:تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه به زبان انگلیسی


شرکت در آزمون SAT ترکیه

آزمون SAT آزمونی است به زبان انگلیسی که از دروس ریاضی و انشاء (Academic Writing) و درک مطلب (Academic Reading) زبان انگلیسی میباشد که هر قسمت دارای حداکثر 800 نمره است. معمولاً آزمون ست ترکیه را دانشگاه هایی برگزار می کنند که شرایط تحصیل پزشکی در ترکیه به زبان انگلیسی را دارند. سطح دشواری این آزمون از آزمون YOS بیشتر است.

برخی دانشگاه های ترکیه همانند دانشگاه حاجت تپه در آنکارا نتیجه این آزمون را ملاک ثبت نام دانشجویان قرار می دهد. این آزمون بیش از یک بار در سال در کشور ترکیه برگزار می شود. متقاضیانی که میخواهند سوالات سال های گذشته آزمون ست ترکیه را ببینند میتوانند با مراجعه حضوری به موسسه رهپویان راه تازه سوالات آزمون سال های گذشته را رویت کنند.

شرکت در دوره های آماده سازی آزمون یوس

همچنین موسسه حقوقی رهپویان راه تازه افتخار دارد به اطلاع برساند که دوره های آماده سازی آزمون SAT را برای اولین بار در جنوب کشور در شهر شیراز با حضور اساتید مجرب برگزار می نماید. پس اگر متقاضی شرکت در دوره های آماده سازی آزمون SAT هستید میتوانید با موسسه رهپویان راه تازه تماس بگیرید.

همچنین موسسه حقوقی رهپویان راه تازه میتواند متقاضیانی را که فقط میخواهند در آزمون شرکت کنند در این آزمون ثبت نام نماید. موسسه رهپویان راه تازه میتواند برای مدت زمان اقامت شما در ترکیه اقدام به اجاره محل سکونت نماید و متقاضی میتواند با خیالی آسوده فقط بر روی آماده سازی آزمون ورودی در ترکیه تمرکز نماید.

زبان تحصیل در ترکیه

بعد از با موفقیت پشت سرگذاشتن آزمون YOS یا SAT شما یا میتوانید مدرک زبان تحصیل (انگلیسی یا ترکی) را ارائه دهید یا در ترم اول دانشگاه فقط دوره های یادگیری زبان تحصیل را بگذرانید اما اگر میخواهید میتوانید مدرک زبان را نیز قبل از ورود به دانشگاه های ترکیه اخذ کنید.

مدرک تومر

برای نشان دادن تسلط به زبان ترکی متقاضی میبایستی مدرک زبان ترکی تومر (TÖMER) را به دانشگاه ارائه دهد. آزمون TÖMER توسط UTS که مخفف"Uzaktan Türkce Sinavi” برگزار می شود و معتبرترین مرجع این آزمون نیز مستقیما دانشگاه آنکارا ترکیه میباشد و تمامی امور مربوط به برگزاری آزمون، ثبت نام، ارائه مدرک و نتایج توسط همین مرکز انجام می شود.

مدارک لازم برای ثبت نام در آزمون TOMER

مدارک لازم برای ثبت نام در آزمون TOMER اسکن یک قطعه عکس و کپی از پاسپورت که در صورت نداشتن پاسپورت می توانید ترجمه شناسنامه ارائه دهید. هزینه ی آزمون تومر : برای آزمون SERTIFIKA و یا آزمون DIPLOMA یکصدو پنجاه یورو میبایستی پرداخت کنید.

موسسه حقوقی رهپویان راه تازه افتخار دارد به اطلاع برساند که دوره های آماده سازی آزمون تومر (TÖMER) را برای اولین بار در جنوب کشور در شهر شیراز با حضور اساتید مجرب برگزار می نماید. پس اگر متقاضی شرکت در دوره های آماده سازی آزمون تومر (TÖMER) هستید میتوانید با موسسه حقوقی رهپویان راه تازه تماس بگیرید.

تحصیل به زبان انگلیسی در ترکیه

در صورتی که زبان مورد نظر شما زبان انگلیسی باشد باید بتوانید مدرک آیلس 6 تا 6.5 و یا تافل 80 را ارائه نماید. موسسه حقوقی رهپویان راه تازه افتخار دارد به اطلاع برساند که دوره های آماده سازی آزمون آیلتس یا تافل را در شهر شیراز با حضور اساتید مجرب برگزار می نماید. پس اگر متقاضی شرکت در دوره های آماده سازی آیلتس یا تافل هستید میتوانید با ما تماس بگیرید.

هزینه تحصیل در ترکیه

همانطور که گفته شد یکی از دلایل تحصیل پزشکی در کشور ترکیه؛ هزینه های تحصیل و زندگی بسیار پایین می باشد چرا که هزینه تحصیل سالانه در رشته پزشکی ترکیه از 1500 تا 2000 دلار متغیر می باشد که این مقدار هزینه برای دانشگاه های دولتی ترکیه در نظر گرفته شده است. این در حالیست که هزینه های زندگی در ترکیه و به صورت ماهانه معادل با 500 تا 600 دلار خواهد بود.

در این مقاله سعی بر این شد تا شما عزیزان را با شرایط تحصیل پزشکی در ترکیه آشنا نماییم، لذا پیشنهاد می گردد که برای کسب اطلاعات جزئی و دقیق تر با موسسه حقوقی رهپویان راه تازه تماس حاصل نمایید و از مشاوره تلفنی و حضوری ما استفاده نمایید.


در ادامه بخوانید:دانشگاه های برتر ترکیه برای ادامه تحصیل


 

مطــــالب پیشـــنهادی از ســــراســـر وبــــــــــــــ
  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
سمیرا پور حسینی    
fresh-path
31/1/1397 سلام و خسته نباشید. من میخواستم بدونم هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه به زبان انگلیسی و ترکی یکسانه؟
Manager       
fresh-path
6/3/1397 سلام خدمت شما دوست گرامی. قطعا شهریه دانشگاه های ترکی به نسبت دانشگاه های انگلیسی زبان ترکیه کمتره.
فهیمه صبری     fahim1234@gmail.com
fresh-path
2/2/1397 سلام و ممنون از راهنمایی هاتون. میخواستم ببینم آزمون ورودی ست چند بار در سال برگزار میشه و آیا برای تحصیل در رشته فیزوتراپی ترکیه هم باید در آزمون ورودی شرکت کنیم؟
Manager       
fresh-path
5/2/1397 : با سلام. آزمون ورودی ست هر دو ماه یکبار برگزار میشه و برای رشته فیزوتراپی ترکیه هم نیاز به شرکت در آزمون ورودی دانشگاه هست.
امین زبرجدی    
fresh-path
3/2/1397 عرض ادب آیا دانشگاهای ترکیه که دارای رشته های پزشکی و داندانپزشکی هستن دارای خوابگاه هم هستند؟
Manager       
fresh-path
10/2/1397 سلام دوست عزیز کلا دانشگاه های دولتی و خصوصی ترکیه خوابگاه دارند.
abas adineh    
fresh-path
3/2/1397 سلام وقت عالی. من ی سوال داشتم میشه بگید هزینه تحصیل پزشکی در دانشگاه های دولتی ترکیه چقدره؟
Manager       
fresh-path
5/2/1397 سلام وقت شما هم بخیر. خدمت شما عرض کنم که شهریه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه های دولتی ترکیه معادل با 1500 تا 2000 دلار هست البته به صورت سالانه.
تهمینه    
fresh-path
3/2/1397 سلام. این آزمون ورودی یوس ترکیه فقط برای کسایی هس که میخوان ترکی بخونن؟
Manager       
fresh-path
5/2/1397 : سلام. خیر اگر شما بخواید زبان تحصیل انگلیسی باشه بازم آزمون ورودی ترکیه همینه.
شهسواری     shadishahsavari@gmail.com
fresh-path
4/2/1397 سلام و خسته نباشید من میخواستم بدونم برای تحصیل در دانشگاه های خصوصی ترکیه هم نیازی به شرکت در آزمون ورودی هست؟
Manager       
fresh-path
5/2/1397 سلام و عرض ادب. بله برخی از دانشگاه های خصوصی ترکیه نیز آزمون ورودی دارند.
ahmad    
fresh-path
4/2/1397 آیا دانشگاه های دولتی ترکیه شرایط سخت تری رو برای ورود دانشجویان در نظر دارند؟
Manager       
fresh-path
5/2/1397 با سلام. ببینید دانشگاه های دولتی ترکیه به دلیل داشتن شهریه پایین متقاضی بیشتری دارند به همین خاطر رقابت برای ورود بیشتره.
مسعود     moohammad4236fatehi@gmail.com
fresh-path
4/2/1397 سلام من مسعود 28 سالمه قصد دارم برای پزشکی ترکیه اقدام کنم اما معدلم واقعا پایینه آیا برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های ترکیه برام مشکلی پیش نمیاد؟
Manager       
fresh-path
5/2/1397 سلام دوست عزیز کلا دانشگاه های پزشکی؛ دندانپزشکی و داروسازی در ترکیه شرط معدل ندارند اما بازم پیشنهاد من به شما اینه که درس افتاده نداشته باشید.
صدف میرحسینی    
fresh-path
5/2/1397 سلام و خسته نباشید میخوام بدونم آزمون ست ترکیه مال کدوم یک از دانشگاه های ترکیه هست؟
Manager       
fresh-path
5/2/1397 با سلام. آزمون ورودی ست مربوط به دانشگاه حاجت تپه ترکیه میشه.
حسن    
fresh-path
6/2/1397 من خودم مدرک پروتز دندان دارم آیا برای تحصیل دندانپزشکی در ترکیه باید در آزمون یوس شرکت کنم؟
Manager       
fresh-path
10/2/1397 سلام دوست عزیز برای تحصیل در رشته دندانپزشکی ترکیه بازم باید آزمون بدید.
NAZI     NAZIBOSTANIIIII@gmail.com
fresh-path
8/2/1397 سلام خسته نباشید. من دانشجوی ترم دو رشته مهندسی پزشکی هستم اگه بخوام برای تحصیل در دانشگا ه های ترکیه اقدام کنم باید بازم در آزمون ورودی ترکیه شرکت کنم؟
Manager       
fresh-path
24/2/1397 با سلام. چونکه ملاک پذیرش دانشگاه های ترکیه آزمون ورودی هست حتما باید در آزمون ورودی شرکت کنید.
ستار فرزادی     sattarsatfarzadi@yahoo.com
fresh-path
10/2/1397 سلام، ایا تحصیل در رشته پزشکی ترکیه محدودیت سنی داره؟ من متولد 65 هستم و میخوام برای پزشکی ترکیه شرکت کنم.
Manager       
fresh-path
24/2/1397 با سلام. در صورت قبولی در ازمون های ورودی دانشگاه های ترکیه؛ شرایط سنی مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.
مریلا رودکی     merizare22@yahoo.com
fresh-path
10/2/1397 سلام ميخواستم بدونم آزمونyös دانشگاه هاي ترکیه همزمان هستش؟
Manager       
fresh-path
24/2/1397 با سلام. آزمون یوس ترکیه معمولا در ماه اردیبهشت برگزار میشه و برای دانشگاه های مختلف در زمان خاص خود دانشگاه برگزار میشه.
ashkan falahi    
fresh-path
10/2/1397 با سلام و عرض ادب و احترام من دانشجوی کارشناسی ارشد تجهیزات پزشکی در تهران هستم. چگونه میتونم برای ادامه تحصیل رشته پزشکی در ترکیه اقدام کنم؟
Manager       
fresh-path
24/2/1397 با سلام به شما دوست عزیز. شرایط تحصیل پزشکی در ترکیه فقط از طریق قبولی در ازمون یوس امکان پذیر است.
امین    
fresh-path
11/2/1397 سلام وقت بخیر.عذر میخوام من معدل دیپلم و پیشم خیلی پایین هستش دیپلم 14 و پیش دانشگاهی 13. میخواستم بپرسم درصورتی که ازمون yos در ترکیه رو با نمره بالا قبول بشم معدل میتونه تاثیری نداشته باشه و وارد رشته پزشکی یا دندونپزشکی ترکیه بشم؟
Manager       
fresh-path
24/2/1397 سلام وقت بخیر. ملاک پذیرش در دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی ترکیه قبولی در آزمون ورودی هست.
saeed eftekhari    
fresh-path
11/2/1397 سلام خسته نباشین. من میخواستم بدونم سوالاتی که در ازمون ترکیه مطرح میشه در مقایسه با سوالاتی مانند سوالات کنکور چطوره؟ منظورم اینه که سخت تره یا اسون تر؟ یا هم سطح هستن؟
Manager       
fresh-path
24/2/1397 آزمون ورودی دانشگاههای ترکیه به خاطر رقابت بالا و سهیه بسیار محدود شرایط دشواری را برای ورود متقاضیان تحصیل در ترکیه ایجاد کرده است.
حسام
fresh-path
28/2/1397 با سلام خدمت شما دانشگاه پزشکی وان به زبان انگلیسی هستش یا خیر؟ کلا دانشگاه هایی که پزشکی رو به زبان انگلیسی ارائه میدن لطفا ذکر کنید. ممنونم
Manager       
fresh-path
23/4/1397 با سلام خدمت شما،بله امکان تحصیل در این دانشگاه به زبان انگلیسی برای شما وجود داره و برای اطلاع یافتن از اسامی دانشگاه هایی که به زبان انگلیسی رشته پزشکی رو دارن با کارشناسان ما در موسسه تماس بگیرید.
محمد
fresh-path
11/5/1397 سلام خواستم بدونم رنج کلی هزینه های خرجی یه سالی که هم دانشگاه و هم خوردوخوراکو خوابگاه با هم چن میشه؟
Manager       
fresh-path
13/5/1397 باسلام،هزینه های تحصیل در ترکیه بستگی به مقطع و رشته تحصیلی شما دارد که از 1500تا2000دلار متغیر است و برای اطلاع از ریز هزینه های زندگی در ترکیه به بخش مقایسه هزینه های زندگی ترکیه و ایران در سایت مراجعه کنید.
سایه دهلوی
fresh-path
16/5/1397 سلام خسته نباشین . برای کسی که تهران زندگی میکنه چجوری امکانش هست که برای آزمون های یوس یا ست آماده بشه؟؟ من 18 سالمه و معدل های دیپلم و پیش دانشگاهیم بالای 17 هست . این امتیاز محسوب میشه یا فقط آزمون ورودی اهمیت داره؟؟؟
Manager       
fresh-path
21/5/1397 باسلام،مبنای پذیرش در دانشگاه های ترکیه شرکت در آزمون ورودی و نتیجه آن است و برخی از دانشگاه ها آزمون یوس را در تهران برگزار میکنند.

 

 مطالبــــــ مرتبط با تحصیل در ترکیه:

 ............................................................................................... 

تحصیل در رشته دندانپزشکی در ترکیه

تحصیل در دانشگاه های پزشکی ترکیه

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه

تحصیل در دانشگاه های خصوصی ترکیه

- تحصیل در دانشـــگاه های دولتی ترکـِـیـه

- تحصیل پزشکی در دانشگاه اژه ترکیــــه

- تحصیل پزشکی در دانشگاه کوچ ترکیــه

- تحصیل پزشکی در دانشگاه آنکارا ترکیه

تحصیل پزشکی در دانشگاه آتاتورک ترکیه

- تحصیل پزشکی در دانشگاه استانبول ترکـیه

- تحصیل پزشکی در دانشگاه حاجت تپه ترکیه

- تحصیل رایگان پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه

- تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه به زبان انگلیسی

- تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه بدون آزمون ورودی

  ............................................................................................... 

- تحصیل در رشته هنر ترکیه

تحصیل در رشته مهندسی ترکیه

- تحصیل در رشته مدیریت و بازرگانی ترکیه

  ............................................................................................... 

- شرایط تحصیل پرستاری در کشور ترکیـه

شرایط تحصیل در رشته داروسازی ترکیه

شرایط تحصیل در رشته فیزیوتراپی ترکیه

شرایط ادامه تحصیل در دانشگاه های ترکیه

شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه

شرایط ادامه تحصیل در رشته داروسازی ترکیه

- شرایط اعزام دانشجو پزشکی و دندانپزشکی به ترکیه

- شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ترکیه

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ترکیه

- شرایـــط تحصیــل در مقطع دکترا ترکیـــه

 ............................................................................................... 

- زمان ثبت نام آزمون ست و یوس ترکیه

- شرکت در آزمون ورودی ست و یوس ترکیه

 ............................................................................................... 

کار در حین تحصیل در ترکیه

مزیت های تحصیل در ترکیـه

- دریافت ویزای تحصیلی ترکیه

دریافت ویزای دانشجویی درترکیه

راهنمـای نظام آموزشی در ترکیــه

- اخذ اقامت بعد از تحصیل در ترکیه

بورسیه تحصیلی در دانشگاه های ترکیه

- میزان اعتبار علمی دانشگاه های ترکیـه

- مدارک لازم برای پذیریش دانشگاه ترکیه 

- دانشگاه های برتر ترکیه برای ادامه تحصیل

- خوابگاه های دانشجویی ترکیه برای دانشجویان خارجی

 ............................................................................................... 

هزینه اقامت تحصیلی در ترکیه

- هزینه خوابگاه های دانشجویی در ترکیه

- شـــهریه دانشـــگاه های پزشکی ترکیــه

شهریه سالانه دانشگاه های دولتی ترکیه

 

  مطالبــــــ کلی تحصیل دردانشگاه های خارج از کشور:

............................................................................................... 

- تحصیل در دانشگاه های عدم تایید

ارزان ترین کشورها برای تحصیل پزشکی

- تحصیل پزشکی در دانشگاه های خارج از کشور

- شرایط کلی انتقال دانشجویان خارج از کشور به ایران

- لیست دانشگاه های معتبر و دارای تایید وزارت بهداشت ایران

- مقایسه شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کشورهای گوناگون

نحوه ارزشیابی مدارک دانشگاه های خارج از کشور توسط  وزرات بهداشت

 

  مطالبــــــ کلی مرتبط با ترکیه:

...............................................................................................

- کارآفرینی در ترکیه

خریدملک در ترکیه

ثبت شرکت درترکیه

- اخذ ویزای توریستی ترکیه

مهاجرت به ترکیه از طریق پناهندگی

مهاجرت به کشور ترکیه از طریق کار

- مهاجرت به ترکیه از طریق تولد فرزند

چگونگی اخذ اقامت ترکیه از طریق ازدواج

مقایسه هزینه های زندگی در ترکیـه وایران 


با مـــا همــــراه باشــــید

پر بــازدید ترین مطــالب از ســـراسر وبــــ